Obiekty, komory chłodnicze i mroźnicze

Obiekty i komory chłodnicze

Komora chłodnicza jest urządzeniem, które pozwala na pełną kontrolę i precyzyjne dostosowanie panującej wewnątrz temperatury do konkretnych produktów spożywczych. Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych dla chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego. Każdą z proponowanych przez nas komór jesteśmy w stanie wyposażyć w najnowsze akcesoria. Dostosowujemy chłodnie oraz mroźnie do wymiarów zgodnych z życzeniami naszych klientów.

Komory chłodnicze i mroźnicze CK Sietnik niezawodne od lat

Od 1990 roku nieustannie dostarczamy dopasowane do potrzeb komory chłodnicze i mroźnicze. Urządzenia te są skonstruowane na podzespołach i elementach pochodzących wyłącznie od znanych europejskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość, łatwość obsługi oraz niezawodność. Komora chłodnicza do produktów spożywczych to zamknięta przestrzeń, która pozwala na stworzenie i zachowanie ściśle określonych warunków, które wymagane są do składowania i przechowywania różnorodnych produktów spożywczych. Ograniczona przegrodami i wyposażona w rdzeń cechuje się dużą izolacyjnością cieplną oraz paroszczelnością. Chłodnictwo wymaga zastosowania szeregu rozwiązań technologicznych oraz możliwości dostosowania ich konstrukcji do niekiedy bardzo specyficznych i indywidualnych potrzeb działalności. Produkowane przez nas komory chłodnicze do restauracji wyróżniają się estetycznym i precyzyjnym wykończeniem. Projektujemy wyłącznie urządzenia mające na celu obniżenie kosztów zużycia energii i eksploatacji o wszechstronnym zastosowaniu.

Komory mroźnicze do restauracji projektowane na wymiar

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z najistotniejszych potrzeb każdego lokalu gastronomicznego jest uzyskanie sprawnej i funkcjonalnej przestrzeni chłodniczej. Oferowane przez nas komory chłodnicze na wymiar to rozwiązania tańsze w porównaniu do szaf chłodniczych lub mroźniczych proponowanych przez innych producentów obecnych na polskim rynku. Cena każdej realizacji miarowej jest ustalana indywidualnie, aby była adekwatna do potrzeb i możliwości zamawiającego. Budujemy urządzenia dostosowane do warunków określonego obiektu, z uwzględnieniem kształtów pomieszczenia czy rodzaju podłoża. Oprócz tego można u nas zakupić drzwi chłodnicze i mroźnicze, a także pozostały osprzęt chłodniczy. Wykonujemy zarówno małe komory mroźnicze do restauracji, hoteli, jak i duże obudowy dla centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych oraz chłodni składowych.

W naszej ofercie obiektów chłodniczych znajdują się następujące wyroby:

 • chłodnia
 • mroźnia
 • chłodnie i mroźnie dla przemysłu gastronomicznego
 • przechowalnie produktów dla przemysłu spożywczego
 • komory gazoszczelne
 • dojrzewalnie owoców, serów
 • a także inne obiekty, w których konstrukcji wykorzystuje się płyty warstwowe

Mroźnia i chłodnia CK SIETNIK mogą być zastosowane w:

 • obiektach handlowych każdego rodzaju – wykonujemy usługi w ramach chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego
 • przemyśle spożywczym i przetwórczym – w branży rybnej, mleczarskiej, mięsnej i innych
 • hurtowniach spożywczych i magazynach
 • centrach logistycznych, centrach dystrybucyjnych
 • restauracjach, pizzeriach i innych obiektach gastronomicznych
 • hotelach, pensjonatach i innych obiektach użyteczności publicznej

Nasze komory chłodnicze do restauracji konstruowane są z trwałych materiałów zachowujących pełną zgodność z obowiązującymi certyfikatami i atestami. Kompletowane przez nas systemy chłodnicze podwyższają standardy bezpieczeństwa, co przekłada się na komfort pracowników. Instalowane przez nas komory chłodnicze na wymiar jesteśmy w stanie wyposażyć w niezbędne akcesoria, jak np. regały magazynowe czy haki na mięso. Projekty dostosowujemy do potrzeb i preferencji każdego klienta. Warto skontaktować się z naszą wyspecjalizowaną kadrą, która za sprawą swojego doświadczenia jest w stanie zrealizować najbardziej wymagające zlecenia.