Komory chłodnicze i mroźnicze

Obiekty i komory chłodnicze

Obiekty, komory chłodnicze i mroźnicze

Komora chłodnicza jest urządzeniem, które pozwala na pełną kontrolę i precyzyjne dostosowanie panującej wewnątrz temperatury do konkretnych produktów spożywczych. Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych dla chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego. Każdą z proponowanych przez nas komór jesteśmy w stanie wyposażyć w najnowsze akcesoria. Dostosowujemy chłodnie oraz mroźnie do wymiarów zgodnych z życzeniami naszych klientów.

Komory chłodnicze i mroźnicze CK Sietnik niezawodne od lat

Przechowywanie produktów, które mogą szybko się zepsuć wymaga skutecznych rozwiązań. Profesjonalne komory chłodnicze CK Sietnik zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przekonanie o niezawodności naszych komór chłodniczych i nie tylko opieramy na zdobytym doświadczeniu. 

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim stażem. Przez ten czas stworzyliśmy ogromną liczbę komór, zdobywając cenną wiedzę w tej wymagającej dziedzinie. Jednak nasi specjaliści wciąż doskonalą swój warsztat, co pozwala nam być o krok przed konkurencją.  Ciągłe dążenie do perfekcji sprawia, że każda komora chłodnicza wyjeżdżająca z naszego zakładu wyróżnia się ponadprzeciętnymi parametrami umożliwiającymi długą i wydajną eksploatację. 

Solidna komora chłodnicza do produktów spożywczych

Komora chłodnicza do produktów spożywczych to nasz sztandarowy produkt. Bez wątpienia to najczęściej wybierany osprzęt z oferty CK Sietnik. Od wydajności tego typu oprzyrządowania zależy prawidłowe funkcjonowanie wielu podmiotów działających choćby w branży spożywczej czy gastronomicznej. Mając to na uwadze, budujemy hermetyczne komory zapobiegające rozkładowi przechowywanych wewnątrz produktów. 

Szczelne obudowy wykonane z wysokiej jakości materiałów tworzą zwartą całość, znakomicie izolując umieszczone w środku wyroby. Instalacje chłodnicze bazujące na najnowocześniejszych dostępnych technologiach pozwalają utrzymać optymalną temperaturę, zapewniając długie składowanie. Każda proponowana przez nas komora chłodnicza do produktów spożywczych to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, a te cechy są bardzo ważne w płynnym prowadzeniu biznesu.

Komory mroźnicze do restauracji projektowane na wymiar

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z najistotniejszych potrzeb każdego lokalu gastronomicznego jest uzyskanie sprawnej i funkcjonalnej przestrzeni chłodniczej. Oferowane przez nas komory chłodnicze na wymiar to rozwiązania tańsze w porównaniu do szaf chłodniczych lub mroźniczych proponowanych przez innych producentów obecnych na polskim rynku. Cena każdej realizacji miarowej jest ustalana indywidualnie, aby była adekwatna do potrzeb i możliwości zamawiającego. Budujemy urządzenia dostosowane do warunków określonego obiektu, z uwzględnieniem kształtów pomieszczenia czy rodzaju podłoża. Oprócz tego można u nas zakupić drzwi chłodnicze i mroźnicze, a także pozostały osprzęt chłodniczy. Wykonujemy zarówno małe komory mroźnicze do restauracji, hoteli, jak i duże obudowy dla centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych oraz chłodni składowych.

W naszej ofercie obiektów chłodniczych znajdują się następujące wyroby:

 • chłodnia
 • mroźnia
 • chłodnie i mroźnie dla przemysłu gastronomicznego
 • przechowalnie produktów dla przemysłu spożywczego
 • komory gazoszczelne
 • dojrzewalnie owoców, serów
 • a także inne obiekty, w których konstrukcji wykorzystuje się płyty warstwowe

Mroźnia i chłodnia CK SIETNIK mogą być zastosowane w:

 • obiektach handlowych każdego rodzaju – wykonujemy usługi w ramach chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego
 • przemyśle spożywczym i przetwórczym – w branży rybnej, mleczarskiej, mięsnej i innych
 • hurtowniach spożywczych i magazynach
 • centrach logistycznych, centrach dystrybucyjnych
 • restauracjach, pizzeriach i innych obiektach gastronomicznych
 • hotelach, pensjonatach i innych obiektach użyteczności publicznej
 • szpitalach, firmach farmaceutycznych, laboratoriach. 

Komory mroźnicze do zadań specjalnych

Komory mroźnicze to specjalistyczny osprzęt, jednak ich funkcjonalność umożliwia wszechstronne zastosowanie. Ze względu na swój charakter są określane jako urządzenia do zadań specjalnych. Są także doskonałą alternatywą w przypadku awarii standardowych chłodziarek. Zapewniają optymalną temperaturę przechowywania produktów przez długi czas, sprawdzając się jako tzw. sprzęt awaryjny dla podstawowego osprzętu użytkowanego w zakładzie.

Oferowana przez naszą firmę komora mroźnicza to zaawansowany technologicznie wyrób wykonany z materiałów z niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Dzięki temu wewnątrz zostają zapewnione dogodne warunki do przechowywania towarów o wysokiej wrażliwości na dodatnie temperatury. Oprzyrządowanie sterujące umożliwia stworzenie konkretnego mikroklimatu dla składowanych artykułów. Dlatego też komora mroźnicza jest przydatna nie tylko w przemyśle spożywczym. Jej rewelacyjne właściwości oraz możliwość spersonalizowania ustawień są szczególnie użyteczne podczas magazynowania lekarstw i innych wyrobów medycznych.

Dostosowane do wymagań systemy chłodnicze

Nasze komory chłodnicze do restauracji konstruowane są z trwałych materiałów zachowujących pełną zgodność z obowiązującymi certyfikatami i atestami. Kompletowane przez nas systemy chłodnicze podwyższają standardy bezpieczeństwa, co przekłada się na komfort pracowników. Instalowane przez nas komory chłodnicze na wymiar jesteśmy w stanie wyposażyć w niezbędne akcesoria, jak np. regały magazynowe czy haki na mięso. Projekty dostosowujemy do potrzeb i preferencji każdego klienta. Warto skontaktować się z naszą wyspecjalizowaną kadrą, która za sprawą swojego doświadczenia jest w stanie zrealizować najbardziej wymagające zlecenia.

Komory chłodnicze od CK Sietnik – to się opłaca!

Indywidualne podejście do każdego zamówienia przekłada się na satysfakcjonującą realizację dla Zamawiającego. Przedstaw nam swoją koncepcję, a nasi specjaliści pomogą tak zagospodarować przestrzeń, by usprawnić działanie zakładu pracy czy magazynu. Podpowiemy, jak zaaranżować wnętrze obiektu chłodniczego, by swobodnie umieszczać w nim przechowywane wyroby oraz bez przeszkód je dystrybuować. 

Stawiamy na nowoczesność. Używamy tylko i wyłącznie z materiałów wyróżniających się wysokimi parametrami izolacyjnymi. W przypadku urządzeń mechanicznych wybieramy osprzęt niezawodny i energooszczędny. Wybierz dopracowane w każdym calu komory chłodnicze. Producent z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja udanej inwestycji. Zapraszamy do skorzystania z oferty CK Sietnik.