OBIEKTY I KOMORY CHŁODNICZE oraz KOMORY MROŹNICZE

Komora chłodnicza jest urządzeniem, które pozwala na pełną kontrolę i precyzyjne dostosowanie panującej wewnątrz temperatury do konkretnych produktów spożywczych. Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych dla chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego. Każdą z proponowanych przez nas komór jesteśmy w stanie wyposażyć w najnowsze akcesoria. Dostosowujemy chłodnie oraz mroźnie do wymiarów zgodnych z życzeniami naszych klientów.

Komory chłodnicze i mroźnicze CK Sietnik niezawodne od lat

Od 1990 roku nieustannie dostarczamy dopasowane do potrzeb komory chłodnicze i mroźnicze. Urządzenia te są skonstruowane na podzespołach i elementach pochodzących wyłącznie od znanych europejskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość, łatwość obsługi oraz niezawodność. Komora chłodnicza do produktów spożywczych to zamknięta przestrzeń, która pozwala na stworzenie i zachowanie ściśle określonych warunków, które wymagane są do składowania i przechowywania różnorodnych produktów spożywczych. Ograniczona przegrodami i wyposażona w rdzeń cechuje się dużą izolacyjnością cieplną oraz paroszczelnością. Chłodnictwo wymaga zastosowania szeregu rozwiązań technologicznych oraz możliwości dostosowania ich konstrukcji do niekiedy bardzo specyficznych i indywidualnych potrzeb działalności. Produkowane przez nas komory chłodnicze do restauracji wyróżniają się estetycznym i precyzyjnym wykończeniem. Projektujemy wyłącznie urządzenia mające na celu obniżenie kosztów zużycia energii i eksploatacji o wszechstronnym zastosowaniu.

Komory mroźnicze do restauracji projektowane na wymiar

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z najistotniejszych potrzeb każdego lokalu gastronomicznego jest uzyskanie sprawnej i funkcjonalnej przestrzeni chłodniczej. Oferowane przez nas komory chłodnicze na wymiar to rozwiązania tańsze w porównaniu do szaf chłodniczych lub mroźniczych proponowanych przez innych producentów obecnych na polskim rynku. Cena każdej realizacji miarowej jest ustalana indywidualnie, aby była adekwatna do potrzeb i możliwości zamawiającego. Budujemy urządzenia dostosowane do warunków określonego obiektu, z uwzględnieniem kształtów pomieszczenia czy rodzaju podłoża. Oprócz tego można u nas zakupić drzwi chłodnicze i mroźnicze, a także pozostały osprzęt chłodniczy. Wykonujemy zarówno małe komory mroźnicze do restauracji, hoteli, jak i duże obudowy dla centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych oraz chłodni składowych.

W naszej ofercie obiektów chłodniczych znajdują się następujące wyroby:

 • chłodnia
 • mroźnia
 • chłodnie i mroźnie dla przemysłu gastronomicznego
 • przechowalnie produktów dla przemysłu spożywczego
 • komory gazoszczelne
 • dojrzewalnie owoców, serów
 • a także inne obiekty, w których konstrukcji wykorzystuje się płyty warstwowe

Mroźnia i chłodnia CK SIETNIK mogą być zastosowane w:

 • obiektach handlowych każdego rodzaju – wykonujemy usługi w ramach chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego
 • przemyśle spożywczym i przetwórczym – w branży rybnej, mleczarskiej, mięsnej i innych
 • hurtowniach spożywczych i magazynach
 • centrach logistycznych, centrach dystrybucyjnych
 • restauracjach, pizzeriach i innych obiektach gastronomicznych
 • hotelach, pensjonatach i innych obiektach użyteczności publicznej

Komora chłodnicza lub mroźnicza – od projektu do realizacji

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie budowy komór chłodniczych i mroźniczych. Jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności, wymiarów pomieszczenia i indywidualnych wymagań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • przygotujemy projekt komory
 • zbudujemy komorę chłodniczą lub mroźniczą
 • dopasujemy akcesoria, np. drzwi chłodnicze, regały, haki
 • dostarczymy komorę pod wskazany adres
 • zamontujemy komorę
 • w razie potrzeby zajmiemy się serwisowaniem komory

Komora chłodnicza CK Sietnik to najwyższej klasy produkt składający się ze sprawdzonych materiałów, takich jak aluminium, twarde PVC, stal nierdzewna, płyty warstwowe czy specjalne wypełnienia uszczelniające. Stawiamy na wieloletnią funkcjonalność, dlatego stosujemy akcesoria renomowanych producentów, m.in. INTERTECNICA i MTH. W naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane technologie, dzięki czemu każda wykonana komora mroźnicza cechuje się najlepszymi parametrami pod względem jakości, funkcjonalności i żywotności.

Co nas wyróżnia?

Komora mroźnicza zamówiona bezpośrednio u producenta jest konstrukcją zaprojektowaną w taki sposób, by idealnie pasować do przestrzeni, w jakiej ma się znaleźć. Komora chłodnicza na wymiar może być wyposażona w dodatkowe elementy z naszej oferty, których zadaniem jest zwiększenie funkcjonalności produktu i zadowolenia klienta. Koszt budowy komory ustalamy

Nasze komory chłodnicze do restauracji konstruowane są z trwałych materiałów zachowujących pełną zgodność z obowiązującymi certyfikatami i atestami. Kompletowane przez nas systemy chłodnicze podwyższają standardy bezpieczeństwa, co przekłada się na komfort pracowników. Instalowane przez nas komory chłodnicze na wymiar jesteśmy w stanie wyposażyć w niezbędne akcesoria, jak np. regały magazynowe czy haki na mięso. Projekty dostosowujemy do potrzeb i preferencji każdego klienta. Warto skontaktować się z naszą wyspecjalizowaną kadrą, która za sprawą swojego doświadczenia jest w stanie zrealizować najbardziej wymagające zlecenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TEL. 75 64 61 400