Drzwi chłodnicze - produkcja, montaż

Drzwi chłodnicze produkcja, dostawa i montaż

Drzwi chłodnicze przeznaczone są do pomieszczeń w których temperatura oscyluje w zakresie od 0 do 5 stopni Celsjusza. Drzwi chłodnicze mogą być wykonane z różnych materiałów – najczęściej są jednak wykonane ze stali kwasoodpornej, stali powlekanej. Drzwi można lakierować na dowolny odcień, który chce się uzyskać.

Rozróżnia się kilka rodzajów drzwi chłodniczych w zależności od ich konstukcji.

Zawiasowe drzwi chłodnicze

W naszej firmie produkujemy je w oparciu o sprawdzone materiały oraz akcesoria. Wykorzystujemy dodatki takich Firm jak CSTEL i INTERTECNICA, które znane są z najlepszej jakości wyrobów.

Drzwi chłodnicze zawiasowe sprawiają, że komora chłodnicza jest właściwie zabezpieczona oraz przy tym także łatwa w obsłudze i wydajna.

W produkcji wykorzystujemy twarde PCV do wykonania drzwi, które wypełnione jest specjalną pianką poliuretanową oraz obudowane aluminiową ramą spawaną. Standardowo drzwi posiadają zamek dociskowy z funkcją „bezpiecznego wyjścia”, a także zawiasy podnoszone ze stali nierdzewnej i kompozytu, które gwarantują niezawodne działanie – komora chłodnicza dzięki nim będzie mogła służyć latami. Drzwi wykonane są jako bezprogowe oraz zawierają zabezpieczającą podłogową uszczelkę – chłodnia jest wtedy właściwie izolowana dzięki temu cena całościowa eksploatacji komory maleje. Drzwi posiadają futrynę zewnętrzną i wewnętrzną.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Zawiasowe drzwi mroźnicze

Przygotowujemy je z wysokiej klasy materiałów oraz akcesoriów takich Firm jak CASTEL i INTERTECNICA, aby mroźnia była właściwie zabezpieczona i jak najbardziej wydajna.

Specjalistyczne materiały takie jak twarde PCV, aluminiowa rama spawana oraz pianka poliuretanowa sprawiają, że pokrycie drzwi jest wytrzymałe i właściwie izolowane. 

Standardowa mroźnia posiada zamek dociskowy z opcją „bezpiecznego wyjścia”, wykonane ze stali nierdzewnej oraz materiału kompozytowego zawiasy podnoszone, a także podwójna uszczelka w drzwiach, która jest ogrzewana prowadzoną w progu i futrynie grzałką.

Drzwi posiadają futrynę zewnętrzną i wewnętrzną.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Przesuwne drzwi chłodnicze

Wytwarzamy je z dopasowanych materiałów, a także w oparciu o wysokiej klasy akcesoria takich marek jak CASTEL i INTERTECNICA.

Specjalnie zaprojektowana budowa komory chłodniczej z drzwiami przesuwnymi gwarantuje jednocześnie ich dobrą izolację, jak i wygodę obsługi. Drzwi wykonane są z twardego materiału PCV, rama to spawane aluminium, a wypełnienie drzwi stanowi piana poliuretanowa.

Z zewnątrz chłodnia jest wyposażona w futrynę wykonaną z profilowanego i grubego PCV. Standardowo drzwi chłodnicze posiadają dociskający drzwi do futryny układ jezdny, odpychacze zewnętrzny i wewnętrzny. Drzwi są bezprogowe oraz zwierają dopasowaną uszczelkę podłogową. Dodatkowo drzwi mogą być wyposażone w zamek. Do zamontowania drzwi konieczna jest równa posadzka przy wejściu.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Przesuwne drzwi mroźnicze

Dzięki nim komora mroźnicza może być łatwa w obsłudze. Każda mroźnia wyposażona w nasze drzwi przesuwne jednocześnie gwarantuje wysoką izolacyjność. Przygotowujemy je z materiałów wysokiej jakości, wykorzystując akcesoria takich marek jak CASTEL i INTERTECNICA.

Wyposażona w nasze drzwi mroźnia będzie zapewniała bardzo wydajną pracę. Osiągnęliśmy to dzięki zaawansowanej konstrukcji, by komora mroźnicza jednocześnie była łatwo dostępna, a przy tym także niedroga w eksploatacji ze względu na niski poziom zużycia energii.

Każda mroźnia wyposażona jest w drzwi wykonane z twardego materiału, PCV, wypełnione pianą poliuretanową i wykończone spawanym aluminium. Zewnętrzna futryna jest wykonana z profilowanego i grubego materiału PCV. Drzwi standardowo wyposażone są w układ jezdny odpowiadający za dociskanie drzwi do futryny oraz posadzki, aby mroźnia była właściwie izolowana, odpychacze zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi bezprogowe wykończone są dopasowaną uszczelką podłogową i przewodem grzewczym w futrynie i progu drzwi, aby komora mroźnicza była łatwa w obsłudze. Do montażu drzwi potrzebna jest płaska posadzka przy wejściu.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Specjalne drzwi mroźnicze i chłodnicze

Komora mroźnicza lub chłodnicza mogą być również przez nas przygotowane w innych wersjach.

Produkujemy także drzwi podwójne, przesuwne z napędem elektrycznym, drzwi wahadłowe.