Drzwi chłodnicze, produkcja

Drzwi chłodnicze - produkcja, montaż

Drzwi chłodnicze produkcja, dostawa i montaż

Drzwi chłodnicze przeznaczone są do pomieszczeń w których temperatura oscyluje w zakresie od 0 do 5 stopni Celsjusza. Drzwi chłodnicze mogą być wykonane z różnych materiałów – najczęściej są jednak wykonane ze stali kwasoodpornej, stali powlekanej. Drzwi można lakierować na dowolny odcień, który chce się uzyskać.

Rozróżnia się kilka rodzajów drzwi chłodniczych w zależności od ich konstukcji.

Do najpopularniejszych zaliczamy następujące warianty:

  • zawiasowe,
  • wahadłowe,
  • przesuwne jedno- i dwuskrzydłowe,
  • przesuwane automatycznie,
  • z przejściem na kolejkę (zazwyczaj montowane w zakładach mięsnych),
  • gazoszczelne do komór z regulowaną atmosferą.

Drzwi do chłodni pełnią niezwykle ważną funkcję w każdym obiekcie odpowiedzialnym za przechowywanie produktów w specyficznych warunkach. Są nie tylko elementem obudowy utrzymującym optymalną temperaturę wewnątrz. Muszą także ułatwiać komunikację i być łatwe w obsłudze. Ich jakość nie może podlegać żadnej dyskusji. Mając na względzie wyszczególnione parametry, w CK Sietnik opracowujemy drzwi chłodnicze o ponadprzeciętnych właściwościach użytkowych.

Zawiasowe drzwi chłodnicze

W naszej firmie produkujemy je w oparciu o sprawdzone materiały oraz akcesoria. Wykorzystujemy dodatki takich Firm jak CSTEL i INTERTECNICA, które znane są z najlepszej jakości wyrobów.

Drzwi chłodnicze zawiasowe sprawiają, że komora chłodnicza jest właściwie zabezpieczona oraz przy tym także łatwa w obsłudze i wydajna.

W produkcji wykorzystujemy twarde PCV do wykonania drzwi, które wypełnione jest specjalną pianką poliuretanową oraz obudowane aluminiową ramą spawaną. Standardowo drzwi posiadają zamek dociskowy z funkcją „bezpiecznego wyjścia”, a także zawiasy podnoszone ze stali nierdzewnej i kompozytu, które gwarantują niezawodne działanie – komora chłodnicza dzięki nim będzie mogła służyć latami. Drzwi wykonane są jako bezprogowe oraz zawierają zabezpieczającą podłogową uszczelkę – chłodnia jest wtedy właściwie izolowana dzięki temu cena całościowa eksploatacji komory maleje. Drzwi posiadają futrynę zewnętrzną i wewnętrzną.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Służymy fachowym doradztwem i zwracamy uwagę na detale, czego znakomitym przykładem jest zamek do drzwi chłodniczych. To niewielkie akcesorium odgrywa istotną rolę w codziennej eksploatacji. Musi odznaczać się solidnością, gdyż drzwi chłodnicze nierzadko cechują się sporą wagą. Odporność na przeciążenia jest zatem nieodzowna. Dodatkowo mechanizm powinien także stanowić barierę nie do sforsowania dla potencjalnych włamywaczy – w końcu w chłodniach często przechowywane są wyroby o ogromnej wartości. W naszych produktach stosujemy zamki uznanych marek, których niezawodność nie ma sobie równych.

Zawiasowe drzwi mroźnicze

Przygotowujemy je z wysokiej klasy materiałów oraz akcesoriów takich Firm jak CASTEL i INTERTECNICA, aby mroźnia była właściwie zabezpieczona i jak najbardziej wydajna.

Specjalistyczne materiały takie jak twarde PCV, aluminiowa rama spawana oraz pianka poliuretanowa sprawiają, że pokrycie drzwi jest wytrzymałe i właściwie izolowane. 

Standardowa mroźnia posiada zamek dociskowy z opcją „bezpiecznego wyjścia”, wykonane ze stali nierdzewnej oraz materiału kompozytowego zawiasy podnoszone, a także podwójna uszczelka w drzwiach, która jest ogrzewana prowadzoną w progu i futrynie grzałką.

Drzwi posiadają futrynę zewnętrzną i wewnętrzną.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Pomagamy w wyborze najkorzystniejszego wariantu adaptacyjnego tak, aby drzwi chłodnicze przesuwne charakteryzowały się najwyższą możliwą funkcjonalnością i skutecznością. Dzięki naszym podpowiedziom komunikacja w zakładzie będzie płynna i bezkolizyjna, a dostęp do składowanych produktów wygodny.

Przesuwne drzwi chłodnicze

Wytwarzamy je z dopasowanych materiałów, a także w oparciu o wysokiej klasy akcesoria takich marek jak CASTEL i INTERTECNICA.

Specjalnie zaprojektowana budowa komory chłodniczej z drzwiami przesuwnymi gwarantuje jednocześnie ich dobrą izolację, jak i wygodę obsługi. Drzwi wykonane są z twardego materiału PCV, rama to spawane aluminium, a wypełnienie drzwi stanowi piana poliuretanowa.

Z zewnątrz chłodnia jest wyposażona w futrynę wykonaną z profilowanego i grubego PCV. Standardowo drzwi chłodnicze posiadają dociskający drzwi do futryny układ jezdny, odpychacze zewnętrzny i wewnętrzny. Drzwi są bezprogowe oraz zwierają dopasowaną uszczelkę podłogową. Dodatkowo drzwi mogą być wyposażone w zamek. Do zamontowania drzwi konieczna jest równa posadzka przy wejściu.

Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Przesuwne drzwi mroźnicze

Dzięki nim komora mroźnicza może być łatwa w obsłudze. Każda mroźnia wyposażona w nasze drzwi przesuwne jednocześnie gwarantuje wysoką izolacyjność. Przygotowujemy je z materiałów wysokiej jakości, wykorzystując akcesoria takich marek jak CASTEL i INTERTECNICA.

Wyposażona w nasze drzwi mroźnia będzie zapewniała bardzo wydajną pracę. Osiągnęliśmy to dzięki zaawansowanej konstrukcji, by komora mroźnicza jednocześnie była łatwo dostępna, a przy tym także niedroga w eksploatacji ze względu na niski poziom zużycia energii.

Każda mroźnia wyposażona jest w drzwi wykonane z twardego materiału, PCV, wypełnione pianą poliuretanową i wykończone spawanym aluminium. Zewnętrzna futryna jest wykonana z profilowanego i grubego materiału PCV. Drzwi standardowo wyposażone są w układ jezdny odpowiadający za dociskanie drzwi do futryny oraz posadzki, aby mroźnia była właściwie izolowana, odpychacze zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi bezprogowe wykończone są dopasowaną uszczelką podłogową i przewodem grzewczym w futrynie i progu drzwi, aby komora mroźnicza była łatwa w obsłudze. Do montażu drzwi potrzebna jest płaska posadzka przy wejściu.

Niezawodne drzwi mroźnicze od CK Sietnik

Proponujemy niezawodne drzwi mroźnicze idealnie wpisujące się w wymagania Inwestora. Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie, wsłuchując się w potrzeby Zamawiającego. Oferowane przez naszą firmę drzwi mroźnicze to gwarancja długiej i satysfakcjonującej eksploatacji. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem technicznym umożliwiającym skrupulatny montaż. Nasza wiedza, doświadczenie oraz wysokiej klasy narzędzia pomagają nam skrócić do minimum czas niezbędny na założenie osprzętu. Rozmiar i rodzaj drzwi, tak samo jak pełna chłodnia, są wykonane według życzeń Klienta.

Specjalne drzwi mroźnicze i chłodnicze

Komora mroźnicza lub chłodnicza mogą być również przez nas przygotowane w innych wersjach.

Produkujemy także drzwi podwójne, przesuwne z napędem elektrycznym, drzwi wahadłowe.