GALERIA

CK SIETNIK to wysokiej jakości drzwi chłodnicze i mroźnicze, a także całe chłodnie i mroźnie, suszarnie, przechowalnie i komory gazoszczelne, które wykonane są na indywidualne zamówienie. Od 1990 roku przygotowaliśmy ich już sporo dla naszych Klientów. Każda chłodnia oraz mroźnia są realizowane zgodnie z wymaganiami klientów, według pobranych wymiarów oraz życzeń.

Na swoim koncie nasza firma CK SIETNIK posiada wiele udanych inwestycji dla Klientów nie tylko z Polski, ale również z innych krajów – komory chłodnicze oraz mroźnicze wykonaliśmy już dla Klientów z Niemiec oraz Austrii. Zarówno komora chłodnicza, jak i mroźnicza przygotowywane przez nas nadają się do zastosowań przemysłowych i komercyjnych, w tym do centrów handlowych, magazynów, centrów logistycznych, do obiektów gastronomicznych, dla przemysłu spożywczego i przetwórczego oraz innych obiektów. Każda komora mroźnicza może być połączona z chłodniczą, tworząc duży kompleks, który przystosowany jest do konkretnego użycia.

Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę, na którą składają się projektowanie i budowa komory chłodniczej lub mroźniczej, a także montaż w wyznaczonym miejscu. Każda chłodnia może być wyposażona w drzwi przesuwne lub zawiasowe. Analogicznie mroźnia. Dodatkowo przygotowujemy drzwi chłodnicze i mroźnicze wahadłowe, podwójne, z wygodnymi napędami eklektycznymi.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z galerią naszych realizacji, na których można sprawdzić bliżej nasze komory chłodnicze i mroźnicze – CK SIETNIK

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TEL. 75 64 61 400