O FIRMIE

Szanowni Państwo

Nasza firma CK SIETNIK działa w branży chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego już od przeszło dwudziestu lat, a konkretnie od 1990 roku. Od tego czasu dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości obiekty, w tym komory chłodnicze oraz mroźnicze, drzwi oraz pełne obiekty takie jak chłodnie i mroźnie. Dzięki jakości naszych wyrobów staliśmy się jedną z uznanych marek w branży.

Nasze komory oraz drzwi chłodnicze i mroźnicze wykorzystywane są w wielu różnych branżach – przetwórstwie, przemyśle spożywczym, w obiektach handlowych, centrach logistycznych, magazynach, hurtowniach, a także w obiektach hotelowych i restauracjach. Z pewnością wysokiej jakości mroźnia czy komora chłodnicza, przy cenie, która jest u nas bardzo atrakcyjna, sprawdzi się w każdym z tych miejsc.

Do przygotowania naszych obiektów wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały – aluminium, twarde PCV, specjalne wypełnienia uszczelniające i płyty warstwowe, stal nierdzewną. Stosujemy także włoskie akcesoria MTH i INTERTECNICA. Przy produkcji wykorzystujemy zaawansowane technologie, co jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości naszych konstrukcji.

Działamy przekrojowo – obszar naszych prac to między innymi przygotowanie dopasowanego projektu obiektu, budowa komory chłodniczej czy innego elementu według wymagań klientów, jego transport oraz fachowy montaż. Przygotowujemy także drzwi chłodnicze zawiasowe i przesuwne. Jeżeli chłodnia będzie wymagała serwisu, także służymy pomocą. Każda chłodnia naszej firmy jest przystosowana do konkretnej przestrzeni, w której ma się znajdować.

Dodatkowo każda mroźnia CK SIETNIK jest wykonana także zgodnie z najnowszymi technologiami. Nasza komora mroźnicza jest, podobnie jak chłodnicza, przygotowywana na zamówienie, dlatego spełnić może ona wszystkie wymagania użytkowników. Każda komora mroźnicza jest wyposażona w wysokiej jakości drzwi, a zastosowanie nowoczesnego sprzętu pozwala na efektywne i wydajne korzystanie z niej.

Naszym priorytetem jest dbałość o zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze zapewniamy kompleksowe wsparcie. Jeżeli chodzi o komory chłodnicze, cena w naszej firmie zawsze jest indywidualnie dopasowywana do konkretnego obiektu oraz wymagań klientów. To powoduje, że komora chłodnicza zakupiona u nas nie będzie wiązała się ze znacznymi wydatkami.

Zapraszamy, gdy potrzebna jest wysokiej jakości mroźnia lub chłodnia – CK SIETNIK.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TEL. 75 64 61 400